RU
UA
Кошик
Інтернет-магазин кріпильних виробів за низькими цінами
Нові надходження
Лідер продажу
Статті
Саморізи для гіпсокартону: види, особливості вибору та застосування
Гіпсокартонний лист (ГКЛ) - практичний і тому дуже популярний оздоблювальний матеріал, часто використовуваний в процесі будівництва і під час ремонту, для обробки і дизайну приміщень. Для роботи з ним потрібні спеціальні кріпильні елементи, які створять максимально міцне зчеплення, і тим самим гарантують надійність і безпеку всієї конструкції. Саморізи для гіпсокартону забезпечують саме таке міцне кріплення, за умови правильного підбору кріпильних виробів відповідно до використовуваним в роботі матеріалом. Гіпсокартонний лист може фіксуватися різними способами: на дерев'яний каркас або за допомогою металевого профілю різної довжини і товщини.
Шурупи по металу, основні типи та їх застосування
У виробництві і в багатьох видах будівельно-монтажних робіт (ремонтних, оздоблювальних) знайшли широке застосування шурупи по металу. Вітчизняний ринок будівельного кріплення відрізняється великою різноманітністю даного типу самореза, як в плані цільового призначення, так і цінової політики. Тому розібратися в особливостях саморізів по металу і зробити правильний вибір часом складно не тільки для новачка, але і досвідченого будівельника. А це дуже важливо! Адже неправильний підбір елементів кріплення конструкції загрожує як мінімум додатковими витратами на позаплановий ремонт і цілком може привести до аварійної ситуації.
Новини
У продажу нова супердифузійна мембрана Roofer RS130!
Гарна новина для всіх наших клієнтів, що займаються покрівельним монтажем. У продаж надійшла нова супердифузійна мембрана Roofer RS130 від лідера вітчизняного ринку будівельних мембран компанії «Руфер-Україна». Дана модель успішно пройшла лабораторні і технічні випробування та з кожним днем все більше набирає популярність серед будівельних фірм і компаній. У новій супердифузійної мембрані Roofer виробниками було реалізовано ряд інноваційних технічних рішень, завдяки яким, збільшилася щільність мембрани зі 100 до 120 г / м2. В значній мірі вдалося поліпшити і інші фізичні її властивості, такі як водостійкість і паропроникність.
Ми офіційні дилери виробника будівельних мембран «Roofer»
Наш інтернет-магазин з березня 2016 року, є офіційним дилером компанії «Roofer»-лідера ринку виробників будівельних мембран в Україні. Сучасне обладнання і накопичений досвід, дозволили продукції «Roofer» надійно зарекомендувати себе як однієї з кращих в співвідношенні ціна і якість. Будівельні мембрани «Roofer» мають багатоцільове призначення. Застосовуються в монтажних конструкціях з утепленою і неутепленої покрівлею, стін з зовнішнім утеплювачем і вентильованим фасадом, а так же статі на бетонній основі. Зателефонуйте нам, і ви завжди отримаєте кваліфіковану консультацію наших менеджерів, як за цільовим призначенням будівельних мембран Руфер, так і їх застосування.
SEO Copyright © 2005-2021 | METIZ-Ukraine | Все права защищены
HotLog