Анкера, дюбелі, турбошурупи

В сучасних будівельно-монтажних роботах одними з важливих видів кріпильних виробів є анкера, дюбеля і турбошурупи. Залежно від цільового призначення кожен з цих метизів стає важливим елементом в процесі складання різних конструкцій або оздоблювальних робіт. З розвитком технологій в будівництві світові виробники пропонують покупцям величезний асортимент продукції, одними з яких є анкера різних модифікацій. Існує велика різноманітність анкерів відрізняються один від одного, як за призначенням, так і за способом їх застосування.

Анкера бувають гільзового, клиновими, рамними, розпірні, стельовими, забивними і хімічними. За специфікою свого конструктиву вони можуть бути з болтом або гайкою, кільцем або гачком, а так же оригінальних моделей типу BIERBAH або TGS. Але є загальна особливість, яка їх об'єднує в плані реалізації поставлених перед ними завдань. Це простота їх застосування і надійність анкерного з'єднання. Вони використовуються всюди, де необхідно кріпити габаритні і важкі конструкції здатні витримувати великі механічні та фізичні навантаження.

Ще одним поширеним видом будівельного кріплення, широко застосовуються в будівництві, як при внутрішніх, так і зовнішніх оздоблювальних роботах є дюбеля. За своїм призначенням дюбелі бувають для ударного монтажу, універсальні, для гіпсокартону, теплоізоляційні, фасадні, рамні, для газобетону, сталеві під пороховий монтажний пістолет або з закритим або відкритим кільцем. Більшість з них відносяться до дюбелів распорного типу, це коли кріплення елементів конструкції відбувається за рахунок розширення тіла дюбеля всередині підстави матеріалу.

До таких типів належать: дюбель ударний з шурупом (швидкого монтажу) голівкою грибок або потайний, дюбель APS з шестигранним або потайним шурупом, дюбель MOLLY, дюбелі теплоізоляційні з пластиковим або металевим цвяхом, дюбель покрівельний LINO і інші. В окремих випадках, коли необхідно працювати з особливо твердими матеріалами (бетон, камінь, граніт) використовують сталевий дюбель під багатозарядний пороховий монтажний пістолет.

Застосовуються дюбеля для кріплення будматеріалу до легкобетонну і порожнистим блокам, армованому бетону, газобетону, керамоблок, гіпсокартонних плит, цегли, граніту і в покрівельних роботах. Тому у виробництві дюбелів використовуються різні матеріали, такі як поліпропілен, поліетилен, поліамід, нейлон і сталь. Якщо виникла необхідність здійснити швидку установку віконної рами або ж дерев'яної дверної коробки, вам знадобляться турбошурупи (турбовінти, рамні саморізи).

Завдяки спеціальній різьбі до самої капелюшки головки, гострого наконечника і зіркоподібні шліцу (Torx), турбошурупи вкручується прямо через профіль в основу бетону, газобетону, керамоблока, каменю, цегли або граніту без використання дюбеля. Для матеріалу зі слабким запасом міцності рекомендується здійснювати попереднє засвердлювання. Анкера, дюбеля, турбошурупи за низькими цінами, ви можете купити в інтернет магазині «Метиз Україна» оптом і в роздріб.
Теги: анкера, дюбелі, турбошурупи, анкера купити, дюбелі купити, турбошурупи купити, анкера купити Київ, дюбелі купити Київ, турбошурупи купити Київ.
RU
UA
Кошик
Інтернет-магазин кріпильних виробів за низькими цінами
Сортувати за:
Назвою
Ціною
Популярності
1
SEO Copyright © 2005-2021 | METIZ-Ukraine | Все права защищены
HotLog