Болти, гвинти, стрижні

Сучасне будівництво конструкцій, виготовлення приладів, механізмів і установок неможливо уявити без з'єднань з використанням болтів, гвинтів і стрижнів. Сполучні вироби застосовуються у всіх випадках, коли існує необхідність отримання роз'ємного з'єднання, при збереженні високої міцності, як якщо б використовувалося нероз'ємне з'єднання.

Для виконання рознімних з'єднань, як правило, використовуються гвинти, болти і металеві стрижні. Все гвинтові вироби мають стандартизовані розміри, що включають в себе діаметр гвинта, розмір головки, тип різьби і її довжина і модуль. Розміри гвинтів підбираються виходячи з розрахунку необхідної міцності з'єднання, завдяки якому проводиться підбір необхідних розмірів гвинтів, а також їх кількість в конкретному з'єднанні.

Наша компанія займається постачанням гвинтових виробів найпоширеніших стандартів і розмірів. В каталоги нашої компанії входять такі сполучні товари:

Застосування гвинтів досить різноманітно, в одних конструкціях використовуються гвинти, різьблення на яких нанесена частково, або повністю. Тип різьби підбирається виходячи з матеріалу з'єднання, а також за рахунок підбору необхідної міцності.

Якщо Вам необхідна допомога в пошуку гвинтів, наша компанія готова надати всю необхідну допомогу і консультацію. Наші фахівці підберуть необхідні для вас гвинти і болти, а також нададуть всі консультаційні послуги і дадуть відповідь на всі ці запитання. У нашому каталозі Ви можете зустріти всі необхідні матеріали для гвинтових з'єднань, а в разі їх відсутності, фахівці підберуть якісні аналоги. При створенні комплексної оптової заявки діють спеціальні умови придбання.

Теги: болти, гвинти, стрижні, болти купити, гвинти купити, стрижні купити, болти купити Київ, гвинти купити Київ, стрижні купити Київ.

RU
UA
Кошик
Інтернет-магазин кріпильних виробів за низькими цінами
Сортувати за:
Назвою
Ціною
Популярності
1
SEO Copyright © 2005-2021 | METIZ-Ukraine | Все права защищены
HotLog