віконний кріплення

Віконний кріплення виконує важливу функцію в процесі виробництва, монтажу та встановлення металопластикових вікон. На нього покладається маса завдань, головна мета яких - створити надійну, міцну і довговічну конструкцію. Правильно підібраний вид саморізів здатний, по-перше, забезпечити максимально міцне з'єднання, по-друге, в значній мірі спростити роботу майстра на всіх її етапах.

Тому вибираючи саморізи для пластикових вікон, важливо звернути увагу на всі їх види, щоб підібрати саме той, який буде максимально корисний у вашій роботі. Сьогодні багато торгових компанії пропонують великий асортимент кріплення та до цього питання потрібно ставитися дуже відповідально. Телефонуйте і менеджери нашої компанії завжди допоможуть вибрати і купити віконний кріплення в Києві і Україні.

Основні види віконних саморізів

Перевага насічки армуючого самореза

Варіант з рискою дозволяє створити максимально точне посадочне місце для потайної головки. Крім цього, насічки забезпечують щільне зчеплення, перешкоджаючи мимовільного викручування шурупів. Армувальний саморіз з метричної різьбою використовують для кріплення віконного ПВХ (PVC) профілю з армуючим підсилювачем. Він застосовується в тих випадках, коли потрібно максимально міцне скріплення цих двох елементів конструкції.

Саморізи для монтажу ПВХ вікон

Чому краще працювати саме з нами
Будь-, обраний вами для роботи вид кріплення, ви знайдете в каталозі нашого товару. Зробіть онлайн замовлення і зможете не тільки купити віконний кріплення в інтернет-магазині «Metiz-ukraina» гарантованої якості, але також будь-які інші види метизних виробів різного призначення з швидкою доставкою.
Теги: віконний кріплення, купити віконний кріплення, купити віконний кріплення в Києві, купити віконний кріплення в Україні
RU
UA
Кошик
Інтернет-магазин кріпильних виробів за низькими цінами
SEO Copyright © 2005-2021 | METIZ-Ukraine | Все права защищены
HotLog