Шурупи для гіпсокартону

На сьогоднішній день все стрімкіше набирає популярність застосування гіпсокартону в будівельно-монтажних, ремонтних та оздоблювальних роботах. І перш за все, це обумовлено простий практичністю і економічною доцільністю використання (ГКЛ) при монтажі різного типу конфігурації конструкцій. Перше з чим нам доводиться зіткнутися при складанні комплектуючих, це правильний підбір кріпильного матеріалу. Інтернет-магазин «Метиз Україна» завжди Вам допоможе не тільки правильно підібрати, але і купити шурупи для гіпсокартону в Києві та Україні.

Якщо ви вирішили не звертатися до професіоналів, а наважилися зробити ремонт своїми руками, вам буде дуже корисний цей матеріал, так як ми розглянемо основні типи кріплення, без якого справді не обійтися. На ринку існує великий асортимент шурупів для кріплення гіпсокартону до дерев'яних основ і конструкцій з металевого профілю. Але перш ніж купити шурупи для гіпсокартону, краще проконсультуватися з цього питання у фахівця.

Види шурупів для кріплення гіпсокартону

Тип головки шурупа і покриття

У продажу можна зустріти два основні варіанти шурупа з буром. З напівкруглої або усіченої головкою, а так же, оцинкованим (цинк білий) або фосфатированной покриттям (фосфат сірий). Спеціальне покриття захищає від корозії і збільшує стійкість до хімічних впливів.

Як вибрати і купити шурупи для гіпсокартону

Ви можете нам зателефонувати і отримати повну консультацію по потрібних вам товару або ж оформити онлайн замовлення. Менеджери нашої компанії найближчим часом зв'яжуться з вами, допоможуть вибрати і купити шурупи для гіпсокартону в інтернет-магазині «Metiz-ukraina» оптом і в роздріб за низькими цінами з гарантією якості. І будьте впевнені, ви зробите правильний вибір!
Теги: шурупи для гіпсокартону, шурупи для гіпсокартону купити, шурупи для гіпсокартону купити Київ, шурупи для гіпсокартону ціни.
RU
UA
Кошик
Інтернет-магазин кріпильних виробів за низькими цінами
SEO Copyright © 2005-2021 | METIZ-Ukraine | Все права защищены
HotLog