шурупи універсальні

У будівельно-монтажних роботах з використанням ГКЛ, ДСП, ДВП, металу, пластику та інших основ як елемент кріплення все частіше знаходять застосування шурупи універсальні. Залежно від області застосування саморізів подібного типу, головка може бути як потайною, так і напівкруглої форми. Універсальні шурупи можуть мати повну або неповну різьблення. Наприклад, при з'єднанні вузла великої товщини для зниження навантаження при укрученні, виникає необхідність використання самореза з неповним різьбленням.

Як правило, для зручності монтажу всі універсальні шурупи випускаються з хрестоподібним шліцом головки типу Pozidrive (PZ) або просто (пози). Відповідно в залежності від розміру шурупа і способу монтування (викрутка, шуруповерт), можна використовувати біти PZ з номерами 1, 2, 3. Вже з назви самого шурупа можна судити про його універсальності і різноманітності застосування. Але буде правильніше розглянути цей момент, більш докладно.

Щоб зрозуміти чим відрізняється шурупи універсальні від спеціальних саморізів по дереву або металу, потрібно звернути увагу на особливий крок різьби і гострий кут заточки в 40 градусів. Візуально можна помітити, що крок різьби всіх видів універсалів займає середнє по частоті значення в порівнянні з іншими аналогами. Саме завдяки цій конструктивній особливості, досягається більш міцне і надійне з'єднання, навіть при порівняно невеликому моменті. І як наслідок, при монтажі конструкції з дерева, тонкого металу або пластику, працювати з універсальним шурупом дуже комфортно.

Відповідно до Держстандарту у виробництві універсального шурупа застосовується тільки оцинковане покриття, цинк білий (ЦБ) або ж цинк жовтий (ЦЖ). Це пояснюється широким спектром призначення даного самореза. Варто так само відзначити, що купувати універсальні шурупи потрібно тільки хорошої якості і у перевіреного постачальника. В інтернет магазині «Метиз Україна», ви можете купити універсальні саморізи всіх розмірів і типів за оптовими цінами з гарантією якості.
Теги: шурупи універсальні, шурупи універсальні купити, шурупи універсальні купити Київ, шурупи універсальні ціни.
RU
UA
Кошик
Інтернет-магазин кріпильних виробів за низькими цінами
Сортувати за:
Назвою
Ціною
Популярності
SEO Copyright © 2005-2021 | METIZ-Ukraine | Все права защищены
HotLog