Покрівельні саморізи

За останні десятиліття завдяки впровадженню нових інноваційних технологій і застосування сучасних матеріалів, світове багатогалузеве будівництво зробило не тільки величезний стрибок вперед, але і неймовірно швидко набирає темпи свого розвитку. У професійному будівництві незмінним залишається той факт, що в процесі зведення будь-якого об'єкта необхідно завжди надавати особливого значення деяким найбільш важливим моментам. Фундаментних і покрівельних роботах, грамотному розрахунку проектного плану, прорахунку кошторису, якості використовуваного будматеріалу і кріплення, а так же рівнем кваліфікації робітників.

Наприклад, перш ніж почати покрівельний або фасадний монтаж будівлі з використанням металочерепиці або профнастилу для їх кріплення до металевих і дерев'яних елементів конструкцій, необхідно в достатній кількості придбати покрівельні саморізи. Даний тип металовироби істотно відрізняється від інших видів кріплення матеріалу, тому має сенс розглянути їх докладніше. Це стосується як призначення, так і конструктивних особливостей покрівельних саморізів.

Для простоти сприйняття спочатку розглянемо, що ж об'єднує цю групу шурупів, а потім їх відмінні риси. Практично всі покрівельні саморізи по металу мають повне різьблення, яка закінчується гострим наконечником буром (свердлом). У підставі його шестигранною головки знаходиться EPDM шайба зі спеціальною вставкою з синтетичного еластомеру (етилен пропіленовий каучук). Зносостійка гумова прокладка шайби володіє високим показником швидкості вулканізації, тому забезпечує надійну гідроізоляцію в місці з'єднання самореза з профнастилом або металочерепицею.

Розглядаючи більш детально цей вид покрівельного кріплення можна простежити ряд істотних відмінностей. Тому буде правильніше розділити їх на три окремі групи з урахуванням їх практичного застосування. Мабуть, найяскравішими з них як в прямому, так і в переносному сенсі є кольорові покрівельні саморізи по металу з буром і шайбою EPDM RAL. Абревіатура RAL позначає колір покриття самореза і для зручності уніфікована під числові значення міжнародного каталогу.

У свою чергу в плані цільового призначення вони поділяються на саморізи по металу для кріплення до дерев'яних підстав (брус, балка і т.д.) і металевим (профіль, листовий метал). Щоб визначити візуальну різницю між ними досить простого порівняння. Стрижень з різьбленням і гострим наконечником буром покрівельного шурупа по металу до дерева значно довше, ніж у його аналога призначеного тільки для металевих з'єднань. Інша група саморізів для покрівлі, володіючи тими ж характеристиками, має просте оцинковане покриття (ЦБ) без колірної забарвлення.

Більшої уваги заслуговує остання розглянута нами група покрівельних саморізів з посиленим буром. Завдяки подовженому наконечнику свердла він здатний легко просвердлити металеве з'єднання, що складається з профнастилу підвищеної товщини і міцності. Якщо ви хочете щоб конструкція даху вашого будинку не протікав і прослужила вам довгі роки, користуйтеся тільки якісним оригінальним покрівельним кріпленням від перевіреного виробника. Купити покрівельні саморізи і отримати повну консультацію по товару, Ви можете в інтернет магазині «Метиз Україна».
Теги: покрівельні саморізи, покрівельні саморізи купити, покрівельні саморізи купити Київ, покрівельні саморізи ціни.
RU
UA
Кошик
Інтернет-магазин кріпильних виробів за низькими цінами
SEO Copyright © 2005-2021 | METIZ-Ukraine | Все права защищены
HotLog