Шурупи по металу

Шурупи по металу дуже універсальні і застосовуються як в побуті, так і на виробництві: в автомобілебудуванні, при збірці і установці ПВХ конструкцій, для монтажу металочерепиці, при виготовленні меблів, у всіх видах будівельно-монтажних робіт. З їх допомогою можна скріплювати як металеві елементи, так і з'єднувати метал з деревиною, пластиком і іншими матеріалами різної міцності. Перш ніж купити шурупи, варто ознайомитися з їх основними видами і особливостями застосування. Шурупи по металу відрізняються між собою розмірами формами і призначенням.

Всі вони виготовляються з міцної сталі, мають оксидоване або оцинковане покриття, яке оберігає їх від корозії і продовжує термін експлуатації. Самонарізаючі елементи мають часту різьблення з маленьким відстанню між витками, що забезпечує більш міцне зчеплення з металом. Шурупи по металу бувають з гострим кінцем або наконечником свердлом (буром). Завдяки буру розташованому в кінці самореза, непотрібно здійснювати попереднього Засвердлювання. Таке з'єднання має підвищену міцність і довговічність. Шурупи з буром ідеально підходять для роботи з тонким листовим металом, оцинкованим металевим профілем.

Головки шурупів так само бувають різних видів.

Купити шурупи по металу оптом і в роздріб ви можете в інтернет магазині «Метиз Україна». Наші фахівці нададуть вам технічну консультацію і допоможуть вибрати саме той вид виробів, який буде максимально затребуваний і корисний у вашій роботі.
Теги: шурупи по металу, шурупи по металу купити, шурупи по металу купити Київ, шурупи по металу ціни.
RU
UA
Кошик
Інтернет-магазин кріпильних виробів за низькими цінами
Сортувати за:
Назвою
Ціною
Популярності
SEO Copyright © 2005-2021 | METIZ-Ukraine | Все права защищены
HotLog