Покрівельні шурупи по металу з буром EPDM RAL

Сучасний будівельний ринок рясніє не тільки величезною різноманітністю покрівельного матеріалу, а й широким діапазоном його цін. І зараз самими затребуваними на цьому ринку є покрівельний профнастил та металочерепиця. Будь-яка досвідчена і добре зарекомендувала себе будівельна компанія знає наскільки важливо правильно спланувати, підготувати, а так само провести монтаж покрівлі будівлі.

І здійснити це буде неможливо, якщо ви не запаслися в достатній кількості якісних покрівельних кріпленням. Відповідно до технології монтажу для кріплення профнастилу металочерепиці до дерев'яної обрешітки або металевого каркаса конструкції, застосовуються кольорові покрівельні саморізи по металу з буром шестигранною головкою і шайбою EPDM RAL.

Залежно від використовуваного матеріалу кроквяної системи майбутньої даху, кольорові металовироби діляться на шурупи по металу для кріплення до дерева і кріплення до металевих з'єднань. Обидва мають наконечник бур (свердло). У самореза по дереву він коротше, ніж у його аналога по металу. Так само можна простежити відмінність і в кроці різьби. По металу вона часта, а по дереву рідкісна, звичайно різниця в кроці різьби видно на око і вона становить від 1 до 1,5 мм.

Абревіатурні маркування RAL в кінці назви покрівельних саморізів позначає колір забарвлення і відповідає числовому значенню міжнародного каталогу палітри кольору. Фарбування головки шурупа і шайби EPDM служить, як додатковий захист від зовнішнього впливу природних опадів, а в естетичному плані зберігає привабливість зовнішнього вигляду готової конструкції даху.

Як правило, даний тип шурупа підбирається з точною відповідністю кольору використовуваного профнастилу або металочерепиці. Сталева шайба EPDM має прокладку зі спеціальної Вулканізуючий гуми, до складу якої входить етил пропіленовий каучук. Завдяки цьому шайба з такою підставою володіє рядом унікальних фізичних властивостей. Ця еластичність, - особлива стійкість до пошкоджень атмосферних опадів ультрафіолету і великому діапазону перепаду температур.

Всі покрівельні саморізи мають оцинковане покриття (ЦБ). І від товщини цинкового шару можна судити про якість самого виробу. Покрівельний шуруп європейської якості покривається цинком завтовшки як мінімум 20 мкм. Цей показник дуже важливий, так як покрівля будівлі постійно знаходиться під впливом атмосферних опадів і кріплення повинен мати досить високим показником антикорозійного захисту.

Наприклад, покрівельні саморізи будинку знаходиться поза межею міста в середніх широтах з помірним кліматом, мають витрата оцинкованого покриття до 0,7 мкм на рік. В умовах же міста цей показник значно вищий і становить 2,1 мкм, а в районах з підвищеною вологістю і високим вмістом солі він може досягати до 4,2 мкм. Говорячи про практичне застосування кольорових покрівельних саморізів по металу з буром і шайбою EPDM, варто відзначити ряд характерних особливостей і обмежень.

В процесі монтажу покрівлі вкручування шурупів проводиться виключно шуруповертом з магнітною голівкою під шестигранник. Причому обов'язковою умовою є наявність в інструменті функції регулювання обертів з обмежувачем крутного моменту. Так само необхідно уважно стежити за зусиллям в момент затягування шурупа, щоб не перетягнути прокладку EPDM шайби.

Це може привести до порушення герметизації вузла з'єднання і значно зменшити експлуатаційний термін покрівлі. З вище сказаного висновок напрошується сам. У покрівельних роботах архіважливо використовувати тільки якісне кріплення від відомих виробників. Саме такий за найдоступнішими цінами, ви можете купити в інтернет магазині «Метиз Україна» оптом і в роздріб.
RU
UA
Кошик
Інтернет-магазин кріпильних виробів за низькими цінами
SEO Copyright © 2005-2021 | METIZ-Ukraine | Все права защищены
HotLog