Шурупи універсальні з напівкруглою головкою

Щоб розібратися в особливостях практичного застосування універсального шурупа з напівкруглою головкою, найкраще порівняти даний метиз зі своїм найближчим аналогом, - універсалом в потай. В процесі монтажу з використанням універсального шурупа з напівкруглою головкою, непотрібно здійснювати додаткового свердління матеріалу (під потай), що в значній мірі економить час і підвищує продуктивність праці.

Варто так само відзначити ще про одну конструктивну особливість і істотної переваги напівкруглої головки універсального шурупа. За рахунок горизонтальній площині внутрішньої основи поверхні напівкруглої капелюшки, під час вкручування саморіза, можна створювати додатковий тиск на скріплюється матеріал. Тим самим, збільшити міцність вузла конструкції не побоюючись його деформації. Якщо виникає необхідність, щоб готовий монтаж в естетичному плані виглядав привабливо. Або його потрібно підготувати до фарбування і подальшої обробки.

Завжди можна без особливих зусиль, попередньо засвердлити отвір, втопити напівкруглу головку шурупа і зробити її врівень з поверхнею. Як за технічними характеристиками, так і цільовим призначенням, універсальний шуруп з напівкруглою головкою практично нічим не відрізняється від аналогічного кріплення цієї групи. Даний тип самореза широко застосовується у всіх галузях промисловості і будівництві. В основному при складанні конструкцій з використанням таких матеріалів як дерево, ДВП, ДСП, пластмаси і тонкого металу.

У продажу можна зустріти такий шуруп з повною і неповною різьбою. Спеціальний крок різьблення, хрестоподібний шліц напівкруглої головки шурупа типу Pozidrive (PZ), забезпечить надійність кріплення і комфорт в роботі. Завдяки загартованої, цементованої стали марки C1022 і твердості серцевини 320-450 HV, мінімальний руйнуючий момент самореза варіюється від 1,5 до 10,8 Hм. Замовити і купити універсальні шурупи з напівкруглою головкою, ви можете в інтернет магазині «Метиз Україна» за вигідною ціною в роздріб і оптом з доставкою по Києву та Україні.
RU
UA
Кошик
Інтернет-магазин кріпильних виробів за низькими цінами
Сортувати за:
Назвою
Ціною
Популярності
SEO Copyright © 2005-2021 | METIZ-Ukraine | Все права защищены
HotLog