Саморізи по металу з напівкруглою головкою

У процесі складання стінового або стельового каркаса конструкції складається з металопрофілю одними з основних елементів кріплення є саморізи по металу з напівкруглою головкою. Наприклад, особлива необхідність виникає в застосуванні саморізів по металу з напівсферичної головкою на етапі кріплення прямих підвісів до стельових профілів. Або ж коли потрібно надійно скріпити вузол, що складається відразу з декількох листів металу. Це стає можливим завдяки тому, що напівкругла головка самореза для металу має плоску підставу, що дозволяє прикласти додаткове зусилля при укрученні.

У продажу доступні два основних види такого металовироби. Саморіз по металу з напівкруглою головкою без бура і буром. У першому варіанті повна з частим кроком різьблення самореза закінчується гострим наконечником здатним впоратися з металом товщиною до 0,9 мм без попереднього свердління отвору. У другому наконечником свердлом (буром) завдяки якому можна досить комфортно працювати з металом до 2 мм. Шліц напівкруглої головки шурупа типу Philips №2 має хрестоподібну форму, він зручний як при використанні шуруповерта, так і для вкручування за допомогою звичайної викрутки.

Використання саморізів по металу з напівкруглою головкою в будівництві і ремонтно-оздоблювальних роботах, перш за все, пов'язано з підвищеними навантаженнями на скручування. Тому у виробництві даного типу кріплення застосовують тільки загартовану цементувати високоякісну сталь марок С1018, С1022. Практично завжди саморізи по металу захищені оцинкованим покриттям (ЦБ) це пояснюється тим, що саморізи постійно знаходять в тісному контакті з металом, а в умовах підвищеної вологості і впливу інших хімічних факторів зовнішнього середовища можуть піддаватися окисленню і корозії.

Як правило, шурупи по металу з напівсферичної формою головки використовуються для монтажу в приміщеннях закритого типу. Там де немає необхідності в естетичної привабливості конструкції і подальшої зовнішньої обробки. При виборі кріплення матеріалу потрібно акцентувати увагу, перш за все саме на якості виробів. В інтернет магазині «Метиз Україна» ви можете купити саморізи по металу з напівкруглою головкою з гарантією якості за розумними цінами оптом і в роздріб.
RU
UA
Кошик
Інтернет-магазин кріпильних виробів за низькими цінами
SEO Copyright © 2005-2021 | METIZ-Ukraine | Все права защищены
HotLog