Саморізи по металу з потайною головкою

У багатьох будівельно-монтажних роботах з використанням металевих матеріалів виникає необхідність як презентабельності конструкції в естетичному плані, так і зручності подальшої обробки поверхонь. Наприклад, прораховуючи кошторис кріплення для конструкції з металопрофілю одними з найважливіших її складових будуть саморізи по металу з потайною головкою. Капелюшок головки в потай має форму конуса, що дозволяє після попереднього зенкования кромки отвору втопити (заховати) саморіз по металу врівень з поверхнею металевого листа.

Саме ця особливість даного типу самореза по металу з потайною головкою забезпечує зовнішній вигляд монтажу і дозволяє підготувати до подальшої обробки поверхні різними матеріалами. У роздрібних і оптових торгових мережах України можна зустріти два варіанти шурупа по металу з потайною головкою. У першому стрижень з різьбленням шурупа закінчується простим гострим наконечником, у другому наконечником свердлом (буром). Спільною особливістю саморізів по металу обох варіантів є частий крок різьблення, завдяки якому досягається найбільш міцне і надійне з'єднання металевих вузлів конструкції.

Гострий наконечник самореза по металу з потайною головкою здатний без особливих зусиль впоратися з листом металу товщиною до 2 мм. А саморіз по металу під потай з буром легко проходить профіль до 3 мм. Хрестоподібний шліц головки типу Philips №2 з використанням біти (Ph2) дозволяє вкручувати саморіз як за допомогою шуруповерта, так і звичайної викрутки. Причому перший спосіб найкращий, так як в значній мірі економить час і підвищує продуктивність. Надійність готової конструкції з металу, а так же комфорт в роботі безпосередньо залежать від якості стали яка використовується у виробництві кріплення.

Саморізи по металу з потайною головкою виготовляються з високоякісної загартованої цементованої стали марок С1018 і С1022. Як правило, металовироби по металу мають оцинковане покриття (ЦБ) рідше фосфатированной. Покриття збільшує електрохімічні та механічні властивості шурупів по металу. Охороняє від корозії і підвищує стійкість до інших хімічних впливів зовнішнього середовища. У висновку важливо відзначити, що саморізи по металу з потайною головкою гарантованої якості всіх розмірів, можна купити в інтернет магазині «Метиз Україна» в роздріб і оптом за низькою ціною з доставкою по Києву та Україні.
RU
UA
Кошик
Інтернет-магазин кріпильних виробів за низькими цінами
SEO Copyright © 2005-2021 | METIZ-Ukraine | Все права защищены
HotLog