Саморізи по металу з прессшайбой

З усього розмаїття кріпильного матеріалу бере участь в процесі монтажу конструкції з тонкого листового металу і профілю, мабуть, найбільш затребуваними є саморізи по металу з напівкруглою головкою і прессшайбою. І щоб зрозуміти причину такої популярності даного типу металовироби розглянемо його конструктивні особливості і специфіку цільового призначення. Існує два основні варіанти саморізів по металу з напівкруглою головкою у вигляді прессшайбою і невелика кількість їх варіацій. Залежно від скріплюється матеріалу в будівельно-монтажних роботах найчастіше використовують саморізи по металу з прессшайбой і гострим наконечником (без бура), а так само з наконечником свердлом (буром).

Детально розглянувши обидва самореза, варто відзначити їх загальна подібність. Це однакова форма головки, яка має напівсферичне навершя з основою у вигляді прес-шайби і хрестоподібним шліцом Phillips (PH). Такий шліц дуже зручний як для вкручування саморіза звичайної викруткою, так і за допомогою дрилі-шуруповерта. Виступаючий бортик головки шурупа дозволяє збільшити зусилля на вкручування, що значно підвищує міцність вузлового з'єднання конструкції. Обов'язкове цинкове покриття шурупів (ЦБ) оберігає від вологості і захищає від корозії. Разом з тим між цими типами саморізів існує ряд деяких відмінностей.

Перш за все, ця різниця в наконечниках різниці в кроці різьби і марці стали використовуваної в їх виробництві. Саморіз по металу з прессшайбой і гострим наконечником має повне різьблення з великим кроком. Його успішно застосовують в монтажних, ремонтних, оздоблювальних роботах в машинобудуванні і меблевому виробництві. Скрізь де є необхідність кріплення тонколистової сталі і металопрофілю, товщина яких не перевищує 0,9 мм. У виготовленні застосовують загартовану цементувати вуглецеву сталь С1018. Цією міцності цілком вистачає, щоб впорається з поставленим завданням. Інша аналогова модель самореза має різьблення з більш дрібним кроком, яка закінчується на кінці спеціальним свердлом.

Завдяки буру саморіз по металу з напівкруглою головкою і прессшайбою без Засвердлювання здатний впоратися з металом товщиною до 2 мм. Область практичного застосування ідентична загостреними шурупу. Але при цьому полегшується процес монтажу, економиться час і як наслідок підвищується продуктивність. Завжди потрібно пам'ятати що, вибираючи будівельне кріплення, перш за все, необхідно акцентувати увагу на якість виробів. В інтернет магазині «Метиз Україна» ви можете купити саморізи по металу з прессшайбой високої якості за досить розумною ціною оптом і в роздріб.
RU
UA
Кошик
Інтернет-магазин кріпильних виробів за низькими цінами
Сортувати за:
Назвою
Ціною
Популярності
SEO Copyright © 2005-2021 | METIZ-Ukraine | Все права защищены
HotLog