Шурупи по металу з шестигранною головкою

В даний час багатогалузеве машинобудування і будівництво неможливо уявити без таких важливих елементів кріплення матеріалу як шурупи по металу з шестигранною головкою. І це не випадково, адже саморізи по металу з головкою під шестигранний ключ або електричний гайковерт здатні надійно і швидко кріпити вузли конструкцій різного виду і призначення. Наприклад, що складаються з підвищеною товщини листового металу металокаркаса і інших деталей несучих посилене навантаження і потребують особливої міцності.

Як правило, шурупи по металу з шестигранною головкою мають однозаходний (рідше двухзаходная) повне різьблення з частим кроком закінчується як звичайним наконечником буром (свердлом), так і подовженим (посиленим). Саме завдяки свердла-наконечника максимальна товщина просвердлюваного матеріалу в залежності від діаметра різьби і типу бура становить: 4,8 = 4,1 мм; 5,5 = 5,3 мм; 6,3 = 6,5 мм. Характеристики наведені з урахуванням європейських норм стандарту якості. Досвід продажів і практичного використання показав, що без попереднього свердління саморіз по металу з шестигранною головкою і свердлом добре справляється з металом товщиною в 2 мм, а варіант з посиленим буром до 4,5мм.

Підстава шестигранною головки шурупа виконано у вигляді прессшайбою, яка дозволяє надавати додаткове зусилля на вкручування, і забезпечує більш надійне з'єднання металевих елементів монтажу. Шестигранна головка шурупа з буром для зручності уніфікована під наступні розміри ключів: 7мм (4,2хL), 8мм (4,8хL і 5,5хL), 10мм (6,3хL). Високі фізичні показники даного типу шурупів досягаються завдяки загартованої високовуглецевої сталі марки С1022 застосовуваної в їх виробництві.

Електрооцинковані покриття самореза (ЦБ) товщиною в 5-7 мікрон запобігає не тільки процес окислення і утворення корозії, але і перешкоджає іншим хімічних впливів зовнішнього середовища. Важливо відзначити, що підходити до питання вибору кріпильного матеріалу необхідно дуже відповідально. Купувати металовироби сумнівної якості у не заслуговує на довіру постачальника загрожує не тільки проблемами, а й економічно недоцільно. Щоб цього не сталося, ви можете купити шурупи по металу з шестигранною головкою в інтернет магазині «Метиз Україна» оптом і в роздріб за низькою ціною гарантованої якості.
RU
UA
Кошик
Інтернет-магазин кріпильних виробів за низькими цінами
SEO Copyright © 2005-2021 | METIZ-Ukraine | Все права защищены
HotLog